| alexalx1234 a întrebat:

Am un sistem audio mai vechi Logitech X530 si as vrea sa ii schimb subwooferul cu unul mai bun. Ce imi recomandati?

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Schimba tot. Ia frumos un setup 2.0. Daca asculti muzica e o diferenta de la cer la pamint. Daca asculti galagie, atunci ia ceva care sa faca bum-bum. Cauta un Creative Soundworks cu woofer de ala imens la mina a doua, ca noi nu mai sunt nici de alea.

| ziftode a răspuns:

Alt sistem audio
subwoofer-ul valoreaza cam 2/3 din tot sistemul
in plus trebuie sa gasesti unul cu aceeasi impedanta si putere, sau mai mici, altfel amplificatorul o sa dea kix