| Justusee34 a întrebat:

(din nou) Eu n-am comandat niciodata nimic de pe net. Vreau sa imi cumpar un Pc eu ori cumpar din magazinul de langa mine Altex din carrefour Urmatoarele.
https://altex.ro/......2gb-linux/

Ok AMD-ul duce jocuri GTAV 40-50 fps pe high csgo -250 fps PUBG low 40-50 si alte jocuri.
E mare dif dintre I5 7400 si Amd r5 1400
Care merita mai mult cumparat.

Ori comand. https://altex.ro/......gb-ubuntu/ ( i5 7400)

Daca dau comanda si se strica ceva la pc cum procedez sa il duc inapoi la reparat? Sun la ei la altex vine cineva ridica pc dupa mi-l aduce inapoi peste catva zile? Va rog mai multe explicatii chiar nu ma pricep.

5 răspunsuri:
| Denila123 a răspuns:

Pai ei ați dau o garanție in care ai suni si îți dau ei fetali.

| CrezyyKiller a răspuns:

Duce
GTA 5
Resident Evil 7
PUBG
Counter-Strike: Global Offensive
Mad Max
tomb raider
DOTA
LOL
etc.
Merge foarte bine a acest PC
Insa un sfat de la mine:
In caz ca ai un prieten sau stiiu chiar tu cum sa montezi un pc piesa cu piesa +sa pui pasta termoconductoare atunci fa-o
Nu prea ma ingadui sa cumpar PC-uri gata montate(iti vei da seama dupa un timp)

| PainTech a răspuns:

Salut!
In cazul in care PC-ul se defecteaza, dai un telefon ( 021 9196 ), vine curierul, ridica dispozitivul si in maxim 15 zile ar trebui sa fie reparat.

| Intrebari373626 a răspuns:

Nu iti cumpara pc direct asamblat cumparal pe bucati(asa de ajutor?)