| xkiler007 a întrebat:

Salut Dragi prieteni!
Am o intrebare vreau sa deschid un domeniu.com sau.net
dar asta am vurut sa intreb ce continut sa il deschid situl casa fie cautat si sa am vizite dela postarile care am sa le adaug mai ales sa fie cautat in europa va rog ajutati-ma va multumesc!
De exempu situri cu continut de carti,filme, jocuri ETC

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Filme/anime online streaming. happy

| Dismally a răspuns:

Simplu, cum sa NU scrii in limba romana, este perfect pentru tine, chiar te pricepi la asta laughing

| xkiler007 explică (pentru Ronnix):

Sunt multe situri de filme nu cred ca ar merge

| K0sti a răspuns (pentru Dismally):

"Casa" vezi ce inseamna invdia asta dom'le!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Conteaza cum stii sa iti promovezi siteul mai mult decat continutul. Nisele cautate sunt competitive si e greu sa ajungi sus. Nisele mai putin competitive nu sunt asa de cautate, deci trafic mai mic.

Dupa cum ti am spuns la toate intrebarile pana acum... conteaza cat de bine faci SEO