| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti si mie cum pot sa pun filme si jocuri pe psp (as vrea filme si jocuri noi gen smackdown vs raw 2010 sau filmul drag me to hell; am dat niste exemple, nu le vreau chiar pe astea). Am card de memorie de 8 gb. asa ca nu e o problema memoria. Am cea mai noua versiune de sistem la psp (am auzit de la niste prieteni ca nu poti sa pui filme si jocuri doar daca ai o versiune mai veche de sistem; dar nu stiu daca este adevarat). Am icercat sa bag jocuri (de psp de pe net) si filme dar imi scria: "fisier invalid" (sau asa ceva). Va rog sa ma ajutati! Imi trebuie filme si jocuri pentru excursii si vizite in alte locuri! De exemplu o sa merg cu colegii intr-o excursie si sunt distrus fara filme de groaza si show-uri wwe. Va multumesc pentru ajutor.

6 răspunsuri:
| curiosudemine a răspuns:

Filmele trebuie convertite in format psp.Ptr aceasta iti trebuie un prog(eu folosesc Total Video Converter)e simplu te vei descurca daca stii englezawinking. Psp-u nu suporta un joc pe care-l joci pe PC... exista jocuri pentru. psp(pentru. asta search on google)! Multa Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Citeshte almanaheeeeee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai am descarcat jocuri pentru psp

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa bagi jocuri trebuie sa fie pentru psp le gasesti pe www.psperctive.net jocurile trebuie sa vina iso sau inca una un fel de arhiva din cate tin minte si le bagi in folderu Games de pe Cardu din psp sper sa te fi ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti
DOWNgrad

| feral a răspuns:

Si eu as vrea un raspuns! nu stiu cum sa bag jocuri de pe net pentru psp pe consola. ma ajuti terrrog! plz! mersi!