| Alexyousef a întrebat:

Salut, Eu am o problema foarte mare cu Google Chrome.Am facut o prostie si mi-a intrat un virus snap.do. Am incercat toate lucrurile care apar in toate tutorialele de pe internet si de pe youtube dar tot imi ramane chestia aia in chrome, este o combinatie dintre snap.do si websearch. Am antivirusul Malwarebytes si cand dau scan si ajunge la analiza euristica un program ai da close automat ca sa nu pot sterge virusii. Ajutor, ce fac;(

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa nu mai faci prostii!

| DiamondEyes a răspuns:

Intra la Setari -> Extensii, iar acolo dezinstaleaza extensiile pe care le gasesti mai putin pe alea de la Chrome, cu toate ca si alea-s optionale.