| Lica_Sebastian_Costin_1993 a întrebat:

Eu recent am inceput sa merg mult cu avionul si am nevoie de un calculator mic si portabil (ca si macbook) numai ca sa fie ieftin si bun! Dau funda! (Daca puteti trimite si link)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce faci cu el. Eu iti recomand orice Asus care are cel putin 4GB RAM si procesor de peste 1. 6GHz. Astea merg beton pe programare. (e in jur de 1000 ron unul nou)

3 răspunsuri:
| missfatadelatara a răspuns:

Second hand

Caută și tu un notebook care îți place de prin oraș.

| Iunix a răspuns:

Ieftin şi bun, nu există aşa ceva.

Bula
| Bula a răspuns:

Eu la deplasari folosesc un laptop Dell mai vechi, cumparat cu 200 lei. Merge perfect cu programele pe care le folosesc.