| mihai20 a întrebat:

straight face Recent am primit un link pe facebook care parea a fi un link de la o poza...Am apsat pe el si a inceput sa se descarce in calculator. Dupa ce s-a terminat tot l-am sters. Dupa ce intru si pe mess observam ca acel mesaj se trimite odata la o ora si pe mess si pe facebook chiar daca nu apas pe nimic.Cum sa scap de asta va rog funda vot orice doarece imi enerveaza prieteni

2 răspunsuri:
| Alexandra_7889 a răspuns:

Iti dau id cuiva pe privat si o sa te ajute el ii spui ca i-ai gasit id pe un sit :*

| mihai20 explică:

E ceva de genul http://bit.ly/zooTf8? Facebook.com-IMG407338.JPG