| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
http://postimg.org/image/uo50ta8j1/
Imi apare asta si nu stiu cum sa dezactivez task killer sau ce spune acolo sau ce trebuie sa fac ca sa imi mearga din nou whatsapp

7 răspunsuri:
| liviu890 a răspuns:

Dezinstalezi task killer-ul. Oricum e o prostie de program.

| Alpa97 a răspuns (pentru liviu890):

L-am dezinstalat si tot nu imi merge. Intru pe aplicatie si se face ecranul alb dupa imi iese singur din ea in 2-3 sec.
Care ar fi problema?

| liviu890 a răspuns (pentru Alpa97):

Ciudat, incearca sa dezinstalezi si Whatsapp-ul. Daca tot nu merge, incearca sa dai un "factory restart" la telefon, sa il faci ca atunci cand l-ai cumparat. Desigur ca o sa iti stearga toate numerele de telefon, mesaje, cam tot. De accea te sfatuiesc sa iti sincronizezi contactele cu contul tau de google. Dupa ce il resetezi, iti scrii username-ul si parola si recuperezi contactele (eu am facut asta de cateva ori)

| Alpa97 a răspuns (pentru liviu890):

L-am resetat si tot nu imi merge whatsapp imi apare la fel

| liviu890 a răspuns (pentru Alpa97):

Ce telefon ai?

| Alpa97 a răspuns (pentru liviu890):

Philips W3568
Android 4.2.2

| Alpa97 a răspuns:

Stie cineva?