| Badiceanu_Alin_1999 a întrebat:

Salut, imi da burn failed la Nero 7 dc?

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Poate fi dintr-un milion de motive... iti dau doar 2 din ele: foloseste un cd/dvd bun, de calitate, incearca sa scrii acel disc cu o viteza medie...

| Badiceanu_Alin_1999 explică (pentru lpavel):

Tot nu merge am incercat

| lpavel a răspuns (pentru Badiceanu_Alin_1999):

Ce vrei sa pui pe cd/dvd?

| Badiceanu_Alin_1999 explică (pentru lpavel):

Am nero 7 si am tot incercat tot felul de cd tot nu merge muzica mp3

| lpavel a răspuns (pentru Badiceanu_Alin_1999):

Ei atunci din pacate mai mult ca sigur cititorul de disc s-a stricat, trebuie sa-l schimbi! Mi s-a intamplat si mie, daca faci prea multe discuri dupa un timp nu mai poti, citeste tot dar nu scrie. Nu mai ai ce face, a iesit la pensie big grin