| WoKy a întrebat:

Hei hei.
Ce puii mei are de nu pot scrie absolut nici un DVD/CD la absolut nici o viteza? Folosesc de ceva timp nero 8, am mai facut asta inainte si pe un pc vechi si pe laptop si nu am intampinat problema asta "Burn process failed... ".
Metionez din nou. La orice viteza de scriere asta imi apare.
Funda!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ori DVD-RW ori sursa PC-ului este slabita. Eu am patit asta si dupa ce am schimbat sursa a inceput sa mearga.

| bystefu a răspuns:

Cred ca s-a dus dvdwritter-ul, incearca alt program in loc de nero.

| xGamerZ212 a răspuns:

Ii windows-ul am patit-o si eu dar am patit alta faza, pe un windows nu-mi dadea voie decat la +4 si pe altul si la +16