| Georgian_Andrei_1998 a întrebat:

Îmi poate spune cineva cum îmi găsesc programul Catalyst Control pentru pc-ul meu (să meargă pe Windows 8.1 Pro). L-am mai avut dar am reinstalat win şi l-am pierdut. Cine mă poate ajuta? Vă rog.

Răspuns Câştigător
| KLiNK a răspuns:

Pai reinstaleaza driverele de la placa video. Daca aveai Catalyst cel mai probabil ai placa video AMD.
Ai aici site-ul cu driverele: http://support.amd.com/en-us/download

1 răspuns:
| KLiNK a răspuns:

Si inca ceva: Catalyst Control Center vine impreuna cu driverul. Se instaleaza in acelasi timp.