| joker05 a întrebat:

Mi-am reinstalat windows-ul si nu mai am driverele pentru placa de reta...am cautut si trebuie sa descarc wan miniport pppop.dar nu gasesc nicaieri...ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Ma gandesc ca poate sa te ajute un program numit Driver Magician

| dulgherunicu a răspuns:

Ce win ai?

| z1k a răspuns:

Nu functioneaza cu driver magician pentru ca el are nevoie de retea si cum tu nu ai driverul de la placa de retea...
deci te pot ajuta doar daca imi spui cum se numeste placa de retea