| Cristi6991 a întrebat:

Salut, imi puteti da o idee, un sfat ceva pentru ca nu stiu cum sa scap si e foarte enervant... de fiecare data cand deschid o noua fereastra pe net ar trebui sa imi intre google pentru ca el e setat sa apara dar imi apare o alta pagina mysearch si nu stiu de unde sa o sterg ca nu imi apare in setarile chrome-ului. Si alta problema ar fi ca am 2 adblock-uri dar tot imi apar reclame, iar asta nu s-a mai intamplat pana azi... what can i do? confused

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai un virus in calculator.
Descarca malwarebytes trial si scaneaza cu el si sterge toti virusii de apar.

2 răspunsuri:
| Rotazi a răspuns:

Intra totusi la setari, Motor de cautare, Motor de cautare in bara de adrese. Acolo, daca mai ai si altceva, sterge-le. Si eu am patit, si pana nu le-am sters pe toate in afar de Google, nu am scapat.
La "gestionati motoare de cautare", sa fie Google ca prestabilit.

| PappZsoltAndras a răspuns:

Vezi daca calculatorul nu are virusi(sunt virusi care fac asa ceva) pe calculator. Iar cu adblock-ul nu este garantat 100% sa functioneze.