| RiasX a întrebat:

Salut, imi puteti recomanda o pereche de casti bluetooth (headphones, nu earbuds) cu pretul pana in 200 de lei? Nu pentru gaming, doar pentru muzica atunci cand pleci de acasa sau la liceu. Ceva unde sa se auda macar decent inaltele si joasele si un volum relativ ok. Multumesc

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Wr3nch):

Am avut ocazia sa le ascult. Se aud tare si infect. Pentru ascultat bumtzi-bumtzi si manele merge...

| antimulte a răspuns:

Cam greu, si calitate si bluetooth si casti normale nu prea gasesti sub 200. Mai strage ceva bani si de la 300 in sus ai cateva optiuni.