| valentin2002 a întrebat:

Imi puteți recomanda și mie niște anti-virusuri ca lumea pentru PC! As vrea și gratis și cu bani, sa imi fac o idee! Ceva sa fie și foarte bun, dar și accesibil dacă știți! Va mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Stiu ca Avastul ofera niste servicii destul de bune si gratis : https://www.avast.com/ro-ro/index#pc

Dar legat de antivirus... personal nu folosesc, Windows Defender este suficient, plus ca tot ceea ce descarc, desca... pardon, cumpar;) de la surse "de incredere". In rest, nu vad un motiv pentru oricine sa intre pe nu stiu ce site-uri dubioase sau sa descarce orice apare cu "download" pe un site nesecurizat.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt de parere ca BitDefender este foarte bun, atat cel gratuit, cat si cel platit.