| GSMH a întrebat:

Bună!
Am 16 și as vrea sa ma angajez pe timpul școlii, astfel încât sa mai strâng niște bani, problema este ca nu as avea timp pentru un job, chelner sau in genul, as prefera ceva de acasă, deoarece timpul meu e limitat de școală, antrenamente, etc.
Dacă imi puteți da o idee v-as fi foarte recunoscătoare!
Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci?

| GSMH explică (pentru suntserios):

In ce sens, îmi poți da un exemplu?

| suntserios a răspuns (pentru GSMH):

Chestii care se platesc daca le faci de acasa. Design, programare, seo

| GSMH explică (pentru suntserios):

Ah, pai ma descurc bine cu design ul si matematica, la programare mai slăbuț, ma bazez pe paint, word, Excell.