| Flowwz a întrebat:

as vrea sa va intreb care este top 3 cele mai bune anti-virusuri free. Deoarece nu stiu ce anti-virus sa imi iau. Dupa ce ati facut top 3(personal), daca puteti sa faceti si top 3 cele mai bune anti-virusuri cu bani.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Îti recomand să încerci cu 3 programe gratuite: antivirusul avast! 6 free (Avira 2011 free ori AVG 2011 free), Malwarebytes’ Anti-Malware şi un firewall dintre ZoneAlarm ori Comodo Firewall. Împreună sunt la fel de bune ca un program antivirus cu licenţă şi n-ai treabă cu activarea. Pe toate le poţi descarca de pe site-urile oficiale. Din cele cu bani Kaspersky, BitDefender şi Avira Premium). Succes şi numai bine!

2 răspunsuri:
| iChaz a răspuns:

Free:
1. Bitdefender Free
2. Avira
3. Avast
4. AVG
Platite:
1. Kaspersky Internet Security
2. Bitdefender Internet Security

| b3nYy a răspuns:

Free:
1: avira anti-vir personal
2:– AVG Anti-Virus Free Edition
3: Avast! Home Antivirus

Cele mai bune:
1: Kaspersky Internet Security 2011
2: PC Tools Internet Security 2011
3:AVG Internet Security 2011