| Marica_Victor_Ionut_2000 a întrebat:

Salut
Îmi puteți spune dacă îmi va merge cs go pe:
Procesor Intel inside i5
Placa video nividia geforce 610 m 1 gb 64 bit
500 gb spațiu hd
4 gb ram?

5 răspunsuri:
| Bandit288 a răspuns:

Cerinte sistem CS GO: http://www.systemrequirementslab.com/......sive/11422
Deci iti va merge! :)

| Marica_Victor_Ionut_2000 explică (pentru Bandit288):

Îmi va merge pe mediu findca am mari dubii în privința plăcii video

| Marica_Victor_Ionut_2000 explică (pentru Bandit288):

Ești sigur pentru ca mulți mi-au spus ca îmi va merge doar pe low

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte de a intreba, de ce nu il descarcati respectivul joc si vedeti singuri daca merge sau nu. Ca poate, noi spunem dupa specificatiile puse la ei pe site ca functioneaza, si tie iti da eroarea x sau y, noi va putem raspunde doar ce inseamna acele erori si cum facem sa le reparam ca sa poate porni acel joc, nu si daca iti merge tie pe acel sistem. Habar nu avem unii daca chiar iti merge, desi cerintele jocului sunt mai mici decat ai tu sistemul...

| Adrian926a a răspuns:

O sa iti mearga pe low tot cu rezolutia maxima (rezoluta monitorului tau adica happy )si o sa ai cel putin 30 fps si avg o sa mearga sa zic 60 deci se poate juca cu cerintele tale