| GeorgeBerbec a întrebat:

In o luna imi voi achizitiona un nou telefon. Dintre aceste doua telefone pe care mi-l recomandati si de ce?
Huawei P20 sau Samsung Galaxy S8?

6 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Samsung galaxy S8, raport, pret, calitate mult mai înalte dupa parerea mea.

| Andreikrimin a răspuns:

Daca cumperi s8 nu poti pune folie de sticla din cauza ecranului curbat se dezlipeste in cateva zile max o saptamana.

| sierra1 a răspuns:

Deși Huawei P20 este mult mai tare ca Samsung Galaxy S8, eu zic că Samsung-ul rămâne Samnsung. E vorba și de ștaif.

| Mada1920 a răspuns:

Samsung S8.

| Wr3nch a răspuns:

P20. Camera e mult mai buna ca la S8. Sau daca tot ai bani mai pune un pic in plus si ea S9 daca vrei neaparat Samsung. Sunt faine dar un pic suprapreciate.

| GeorgeBerbec explică (pentru Wr3nch):

Am toti banii 3000lei. Nu pot sa pun mai mult. Si de aceea intrebam