| Ionuț_Ionuț_1999 a întrebat:

Salut, întâmpin o problema cu conectarea laptopului meu la rețeaua wi fi a unui hotel unde sunt cazat. Rețeaua este publica, conectarea se face automat fără parola însă mie nu mi se conectează. Aștept răspuns, dau o bere și o fundita. Îmi cer scuze dacă nu am fost explicit destul. Cereți-mi detalii dacă nu s-a înțeles.

Răspuns Câştigător
| Elinelaaaa a răspuns:

Este posibil ca reteaua sa fie suprasolicitata.
Ai putea sa vorbesti cineva de la receptie, cu siguranta te va ajuta

2 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Cel mai bine intrebi la Recepție, s-ar putea sa existe semnal dar sa nu fie internet. Sau sa fie plină.

| Elinelaaaa a răspuns:

Este posibil ca reteaua sa fie suprasolicitata.
Ai putea sa vorbesti cineva de la receptie, cu siguranta te va ajuta.