| SkenWell a întrebat:

Iphone SE este rezistent la apa si nisip cum este si un Samsung S7 S8?

Răspuns Câştigător
| Blablabla1737484 a răspuns:

Buna, țin sa îți spun ca am avut iPhone SE aproximativ 1an și jumătate, nu este rezistent la apa, mi-a scăpat in apa timp de 10 secunde maxim și s-a dus!

2 răspunsuri:
| Alfred0703 a răspuns:

Nu.

| CatalinMRD a răspuns:

Salut uite aici un aliniat|:``iPhone SE pe de alta parte rezista nu mai putin de 20 de minute, deci de aproape 4 ori mai mult, sub apa si intr-un final se inchide, iar asta pentru ca Apple nu a implementat pentru el acelasi nivel de protectie oferit pentru terminalul iPhone 6S.``