| PuFiLiCi98 a întrebat:

E rezistent la cazaturi, apa sau nisip telefonul Samsung Galaxy Gio GT-S5660?

Răspuns Câştigător
| StilleStrike a răspuns:

Pai la un coleg, i-a cazut jos din buzunar, dar avea noroc ca nu avea viteza, dar te sfatuiesc sa nu-l bagi la apa/nisip/sau sa dai cu el pe jos.

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

E 300 de lei omule, e rezistent la... nimic.

| adriangabor92 a răspuns:

Da

| AnonymousTPU007 a răspuns:

NU,nisipul sau apa poate sa intre prin difuzor, prin spatiul unde bagi mufa de la incarcator/casti, iar la cazaturi...nu stiu, te sfatuiesc sa nu-l scapi, poate are ecranul din sticla!

Răspuns utilizator avertizat
| COOLboY a răspuns:

Pai nu, dar daca vrei unul rezistent, iti recomand Samsung Galaxy Xcover, este foarte rezistent.

| TrooololololololoJR a răspuns:

Da e

| bosulica964 a răspuns:

Nu prea