| loveeeyouu a întrebat:

Care telefon este mai rezistent iphone 5 sau Samsung galaxy s4? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| CeceThorne a răspuns:

Normal ca Samsung! pentru ca am fost la un verisor:A avut iphone si i se tot bloca!; Am fost la o verisoara:Mi-a vis sa nu-mi cumpar nici o data un Iphone..pt ca o sa mor in fata lui.adica se blocheaza.merge greu!; Am fost la o colega care avea iphone si si-a luat un iphone! Dupa doua luni i S-a stricat touch-ul!; si. ultima :M-am dus la o prietena care si-a schimbat 3 iPhon-uri pentru ca i s-a blocat!
Pe bune acum?! De ce nu-si iau Samsung Sau Nokia! Tot dau banii deageaba pentru. un iPhona care nu e bun doar de fite!

8 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Bună.
Cu siguranță iPhone 5!
Muah, muah, muah!

| vali4789 a răspuns:

Rezistent...pai ce vrei sa dai cu ele de pamant.

| loveeeyouu explică (pentru vali4789):

Nu, dar eu sunt mai stangace si le scap...

| vali4789 a răspuns (pentru loveeeyouu):

Pai atunci ia-ti unul metalic daca ai obiceiuri din astea

| loveeeyouu explică (pentru vali4789):

Nu, deja am vorbit cu tata

| vali4789 a răspuns (pentru loveeeyouu):

Atunci sa-l legi cu o funie de gat, eu stiu...sa nu mai cada

| danutzu96 a răspuns (pentru loveeeyouu):

La ce va trebui farate plasmele alea? Aveti asa aplicatii pretentioase de va trebuie procesoarele alea "militare " sau tot ca pe unu normal il folositi? Daca vreti ceva rezistent sunt smartphone-uri Motorola rezistente la mai multe nu numai la cazaturi. Fie el iphone 5 sau s4 Tot se va sparge daca il scapi pe jos (colegu meu de banga la facut praf a doua zi dupa ce l-a luat!)

| danutzu96 a răspuns (pentru danutzu96):

DE S4 e vorba