| iLegendaRy a întrebat:

Salut membri TPU! Sunt pasionat de scrierea pe tastatura si doresc ca sa ma avansez in acest domeniu! Va rog sa ma ajutati cu ceea ce puteti, ofer raspuns castigator! Vreau ca sa imi oferiti programe / site-uri care ofera cursuri / teste cu scrierea pe tastatura (rapida). Vreau ca sa scriu texte, orice ar fi. Daca aveti si doriti sa recomandati puteti sa lasati aici jos in comentarii, as fi recunoscator celor care se implica si participa! Va multumesc mult si va doresc o zi cat mai buna! Cu drag de la iLegendaRy, membru TPU!winking

4 răspunsuri:
| iLegendaRy explică (pentru peperonies):

Am mai folosit 10FastFingers, sunt multumit de el, dar vreau si altceva. Merci frumos pentru raspunsul tau!

| peperonies a răspuns (pentru iLegendaRy):

Cate wpm?