| Andreitomas22 a întrebat:

Salut merita sa achiziționez un Samsung galaxy A6 cu 540 de lei (de la amanet)? la ce ar trebui sa ma uit înainte.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa-l verifici privind viteza de reactie in jocuri, cum se vede un videoclip, suni pe un telefon si vezi cum se aude, vezi cat de repede scade bateria, vezi daca intra pe WiFi, blochezi, apoi, WiFi-ul si vezi cum merge pe date si apoi camera fota si video pe fata si spate.

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu. De ce ai face asa cand la 600-650 RON ai telefoane noi-noute excelente? Redmi 7, de exemplu.