| ApolodorSeful69 a întrebat:

Salut! Mi-a apărut acesta linie pe ecran, ce as putea face să scap de ea? Țin să precizez ca apare așa numai cand televizorul e aprins, nu este zgariat. Mulțumesc anticipat.
https://imgur.com/a/bDKdXK7

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

S-a "dus", e kaput, decedat - ecranul. N-ai ce-i face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu a fost lovit sau zgariat, acolo e zona de pixeli morti.
In timp se va extinde si nu vei mai vedea cine stie ce.
Este vechi televizorul?

| Denisa0954 a răspuns:

Asa am pățit eu la laptop. Are dreptate cel care a zis in comentariu mai jos, sunt pixeli morti care se tot extind.

| wj a răspuns:

Salut. Pare lovit din cate se vede in poza. De scapat de ea..nu prea cred ca poti.
Bafta!

| ApolodorSeful69 explică:

M-am trezit într-o seară cu această linie pe ecran, ieri era mai mică, iar azi s-a făcut de 2 ori mai mare.