| Zmeu_Vova_1992 a întrebat:

Bună tuturor va rog sa ma ajutați, mi-a apărut o bila alba pe buze, puțin doare, ce e asta, are apariție unica, nu e ceva gen herpes, cum se tratează
Mulțumesc anticipat
https://imgur.com/a/gygvX

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Nica_Monica_1979 a răspuns:

Argila praf de la plafar se amesteca cu putina apa si se pune pe orice tip de buba cu infectie deoarece argila absoarbe infectia din corp.eu o folosesc la herpes.

| Zmeu_Vova_1992 explică (pentru Nica_Monica_1979):

Mai pe scurt nu stiu ce e, dar sa rup, sper sa fi fost un cos, multumesc pentru sfat

1 răspuns: