| DarylDixon a întrebat:

Salut, mi-am cumparat o pereche de casti ovleng Q5 cu mufa USB. Am o problema, nu imi merge sunetul, doar pe skype, cand intru pe internet pe youtube, facebook nu imi merge sunetul, vreo sugestie?

Răspuns Câştigător
| Tudor_Daniel_1993 a răspuns:

Click 'start' > click dreapta pe 'Computer' > Manage > 'Device Manager'. Ti'au aparut toate dispozitivele conectate la pc, printre ultimele e 'Sound, video and game controllers' click pe sageata din fata, verifica daca ai dispozitivul instalat//enabled...