| Duma_Teodora_1978 a întrebat:

am o MARE problema laughing de 2 zile nu imi merge sunetul la pc straight face chestia e ca atunci cand il aprind face sunetul ala dar cand intru pe youtube sa pun o melodie e mut mut si la mess si facebook tot mut e ce pot face?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Windows xp sau 7? Daca ai 7 cel mai probabil ai toate volumele date jos si de-aia se aude asa.Incearca si alte browsere sau vezi sa nu fi dat pe mute programele prin care redai sunetele.

| Duma_Teodora_1978 explică (pentru CM7YRE):

Windows xp am verificat fiecare volum in parte de N ori si cu browsere la fel straight face nu stiu ce sa ii mai fac

| CM7YRE a răspuns (pentru Duma_Teodora_1978):

Incearca sa folosesti un program de curatat pc-ul gen Tune Up, un antivirus sa-ti scanezi toate cele (preferabil kaspersky) si dupa ce ai curatat/scanat to pc-ul, incearca sa-ti upgradezi totul de prin el -broswer, add-onuri, mai ales flash playerul. Daca nici asa nu merge, prea utin probabil sa aiba legatura cu placa de sunet, cel mult o sa te-ajute reinstalare windows.