| Whitesnake99 a întrebat:

Salut, mi-am cumparat o tigara electronica, mai precis un MOD electronic, am inteles ca nu e bine sa le incarci direct prin usb, ci sa iti iei un incarcator extern pentru acumulatori, este adevarat? Daca totusi nu am cum si il incarc usb, trebuie sa imi iau un adaptor special de priza, de 2 amperi sau sunt bune si cele de la telefon? Multumesc!

1 răspuns:
| Xkiler123 a răspuns:

Sunt bune și cele de telefon nu îți face griji eu așa mi-o încarc așa ca nu ai ce sa faci grija