| ogeorgem a întrebat:

Am cumparat recent o tigara electronica si nu are incarcator decat prin USB. Ca sa pot sa o incarc si la priza am cumparat un adaptor dar acesta incarca cu 1 A. Bateria de la tigara are 420 mA. Se strica bateria daca folosesc adaptorul?

5 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu se strica, isi ia cat ii trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi, nu se strica daca este marca calumea, ia zi-mi si mie ce scrie pe tigara ta electronica, si zi-mi de unde ai achizitionat-o fara suparare.
Am avut 2 tigari, una de la te20 foarte buna, am luat un set complet cu 200 ron, + inca cateva rezerve nu in acelasi pret, si am luat una de la o firma proasta din china de pe un site "foarte cunoscut" si bleah, gust naspa, s-a dus naiba bateria cu incarcatorul de la telefon, pe cand cu cea de la te20, nu are nici pe naiba, si gustul ai grija!

| onix33 a răspuns:

Nu il poti folosi, desi cel mai indicat ar fi sa folosesti doar incarcatoare de tigari electronice.

| ogeorgem explică:

Nu cred ca este o firma bine. Am luat una asa de inceput sa vad cum este. Pe bonul fiscal scrie,, Kit Toc CC T2 Start'' si pe tigara scrie,, Vapeonly''. Am cumparat'o din Sun Plaza de la o taraba unde avea mai multe. A costat 100 lei dar mai avea si la 230 lei.

| ogeorgem explică:

Buna*