| Denis580 a întrebat:

Salut, mi-am cumparat un laptop cu freedos si cand vreau sa imi instalez windows-ul imi da Eroare de sistem adica,, Stop: c000021a {Fatal system error}
The session Manager initialization system process terminated unexpectedly with a status of 0xc0000189 (0x00000000 0x00000000)
The system has been shut down " Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă sa montezi alt USB drive cu alt sistem de operate. Ai fisiere corupte pe acel stick și e imposibilă instalarea sistemului cu fisiere corupte.

Mult succes! Funda?; x

5 răspunsuri:
| Denis580 explică:

Leptop*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți te rog sa descrii problema? Am înțeles codul de eroare. Dar când îți apare mai exact?

Înainte de a boota de pe unitatea optica/USB drive? Sau după un anumit pas?

| Denis580 explică (pentru anonim_4396):

Imi apare dupa ce face animatia aia de win 7 cu alea 4 culori ( adica dupa )

| Denis580 explică (pentru anonim_4396):

Nup, nu e corupta ca am incercat pe calculator si merge

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Well, și eu care credeam că rasa superioară a cerșetorilor de funde a dispărut prin 2014...