| Băjănaru_Marius_1997 a întrebat:

Mi-am cumparat un MousePad nou. Cand l-am despachetat acesta era pliat ca un evantai in cutie si de atunci a ramas in acea forma. Ce trebuie sa fac ca sa fie drept ca o foaie de hartie?

3 răspunsuri:
| iwantananswer a răspuns:

Fierul de calcat dat la minim dar prima data il uzi pad-ul?

| sierra1 a răspuns:

A fost sub zece lei?
da - iei altul
nu - pune-l la presatcâteva zile, sub o stivă de cărți

| NLS a răspuns:

Il speli bine cu apa calda (in jur de 38 grade... dar nu peste 40)
Apoi il usuci usor cu uscatorul de par dat pe treapta mica, si il pui la presat intre 2 suprafete drepte.

Ajungi la un rezultat satisfactor si daca il presezi pur si simplu intre 2 suprafete drepte, timp de mai multe zile.