| crιѕтyɴɴα a întrebat:

Nu stiu unde sa incadrez aceasta intrebare.Dar la tehnologica, trebuie sa facem ceva. Decoratiuni de iarna ....orice.Am facut un bradut dintr-o revista am pliat foaie cu foaie si a iesit superb insa nu a multumit profesoara ca mi-a pus 9.Adica, frate, omu' isi da toata silinta! Nu....pfffff daca e nu stiu cum nu-i bine, da nu e nu stiu cum tot nu-i bine! A zis sa fac altceva.Ce as putea face ..sa "o multumesc"?

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Uimeste-o! Fa o casuta din carton, cu acoperisul din caserola din aceea alba de polistiren.Lipeste casuta pe un carton mai mare si in jurul ei niste braduti de hartie sau conuri de brad.

| scarlet11 a răspuns:

Poti sa faci:
o felicitare super
un glob de craciun
o girlanda
un clopotel
un mos craciun cu burta plina cu vata

Răspuns utilizator avertizat
| scarlet11 a răspuns (pentru crιѕтyɴɴα):

Pai girlanda o poti face in mai multe feluri:
cu persoane de carton legate intre ele
cu micibraduleti globuri clopotei etc din carton insirati pe o ata
un clopotel poti face cu o cutiuta mai mica si ii leci o biluta in interior
iar un mos craciun poti face din carton apoicu un petic de hartie sa acoperi vata in locul burtii sa ii pui o barba tot din vata sau un sac!