| alexutzu3000 a întrebat:

Salut,mi-am luat recent o placa de retea wi-fi si in task manager imi arata la send si receive 0kbps, este normal asa ceva? cand descarc ceva creste.ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| gabiburni a răspuns:

Este normal, odata ce nu o folosesti. Cand descarci ceva sau te uiti la un videoclip online sau altceva, creste in functie de utilizare.

2 răspunsuri:
| Roxin a răspuns:

Pai...cand descarci ceva e normal sa creasca...

| flixbuster a răspuns:

Aceea este viteza instantanee (download si upload) - adica ce se intampla in momentul respectiv. Nu am acum un Windows (sunt in Linux) dar parca are si un grafic de tip istoric?

Daca vrei, e ca vitezometrul de la masina - cand calci acceleratia acul se duce in sus, cand iei piciorul de pe acceleratie sau calci frana acul se duce in jos. Cand stai pe loc, acul e la 0.