| Patricia07 a întrebat:

Mi s-o spart ecranul la Acer s500 si nu mai merge deloc, am inteles ca numai daca ii schimb ecranul functioneaza din nou, problema ii ca eu cand conectez telefonul la pc. nu imi apare nici un fisier. si am multe poze pe el. este vreo cale ca sa pot face rost de ele?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pai daca nu functioneaza cum vrei sa-ti apara?

| Patricia07 explică (pentru darrio2007):

Pai ii doar de la ecran. Fiindcă dacă ecranul se sparge nu mai merge touch-screenul.

| darrio2007 a răspuns (pentru Patricia07):

Si daca doar touchscreen-ul nu merge atunci de ce nu iti apar pozele pe pc? Ti-au mers pana acum?