| Casualties a întrebat:

Salut, nu mai merge sa bag nici o casca in telefon. Presupun ca e din cauza mufei, asa mi-au spus multi. In orice caz, daca e din cauza mufei, o pot schimba nu? Sa o duc la service de exemplu.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se poate schimba. Mergi la service.

| dragoshar a răspuns:

Salut. Da, poți să mergi la un atelier de reparații/depanări telefoane și îți vor schimba jack-ul audio.

| Casualties explică:

Si cam cat ar costa?

| K0sti a răspuns:

Cam greu, ca sunt mufe propietare fiecarui model, greu de gasit, nici astia pe la service-uri nu au, numai pe la service-urile reprezentantelor, unde mai primesc piese de schimb!

| dragoshar a răspuns (pentru Casualties):

Sub 100 RON.