| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti cumva exista vreun program, setare sau ceva cu sunet care sa anunte când primesc mesaj pe Facebook-chat cum era la Yahoo Messenger? Eu am tot cautat, dar nu am gasit nimic. Ma enerveaza faptul ca primesc mesaj de la cineva si eu nu sunt la calculator, nu pot sta tot timpul langa el, e obositor. Nu imi place când cineva imi trimite mesaj, iar eu il vad peste 10-20 minute sau peste o ora iar el nu mai este, a iesit. Nici nu mai putem vorbi. Mi se pare lipsa de respect, nu vreau sa par asa. Trebuie sa fie vreun program, setare ceva, alarma.

Multumesc multwinking!

3 răspunsuri:
| User2 a răspuns:

Nu ai nevoie de asa ceva laughing pur si simplu nu ramai cu click-ul pe fereastra de conversatie sau iti iei facebook messenger care are exact ce iti trebuie.P.s dai boxele mai tare!

| kar1GaNNN a răspuns:

Asa ceva nu exista, sunetul care il primesti de la mesaje pe facebook il pot schimba doar ei, administratorii.

| SomeBody12425356 a răspuns:

Era o setare care iti trimitea mesaje pe telefon daca primeai mesaj sau notificare pe facebook...