| prs0396 a întrebat:

am si eu o problema la facebook. Un contact din lista mea, de fiecare data cand intra pe mine pe chat, imi trimite mesaje, mie nu imi apare deloc, nici fereastra aceea nu se deschide, plus ca nu il gasesc conversatia nici in lista de mesaje. singurul mod in care putem vorbi este sa deschid eu conversatia si sa o las deschisa, doar in modul acela putem vorbi. din ce cauza se intampla asta? n-am mai intalnit asa ceva, am cautat si pe la setari, nimic nu am gasit

1 răspuns:
| kar1GaNNN a răspuns:

Viruşi, sau browser prea incărcat, mai şterge din cook-iuri şi dăi o reinstalare la windows.

Baftă!