| Alex1510 a întrebat:

O amica de-a mea are un stick cu toate minecraft-urile bune. Care este cea mai buna versiune? Care e versiunea care are: vrajitoare, dragoni, pestisori, soldati si cai mici de clei? Si vreau sa mearga si Sky Wars pe el. Imi spuneti care versiune ar trebui sa o descarc?

Răspuns Câştigător
| Infraverde a răspuns:

Ultima versiune este Minecraft 1.8.9

2 răspunsuri:
| raresu12 a răspuns:

Incearca ultima versiune de 1.8.9, dar daca nu iti merge, foloseste 1.8.8 fiindca are aceleasi lucruri. Sper ca am fost de ajutor

| DeyCj a răspuns:

Ultima versiune e cea mai ok, cu condiția să fie originală NU furată. Succes