| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti un fel de magazin cu apkicatii unde sa fie un minecraft 1.0 sau o versiune mai noua dar GRATIS? In curand vreau sa-mi iau un S5 si vreau sa-mi descarc jocul pe el. Pe fostul telefon am avut versiunea 0.13.1 si m-am plictisit de ea si am vazut ca pe niste versiuni mai noi sunt, dragoni, zombie giganti, masini, noi lumi (adica noi portaluri in afara de cel care duce spre lumea aia rosie ciudata) etc.

5 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Faza naspa e ca ai bani pentru un telefon de peste 1300 lei, dar n-ai 32 de lei pentru Minecraft original laughing fain asa.

Oricum pe TPU nu se promoveaza si nu se incurajeaza pirateria si aplicatiile ilegale. Pana iti iei tu telefonul in Februarie cel mai probabil ti se va sterge intrebarea. Cumpara Minecraft din Google Play si vei beneficia de Update-uri facute la zi si vei avea salvat in contul Google definitiv. Se merita mai mult decat sa iei ilegal aplicatia.

| Alex1510 a răspuns (pentru RareşTPUro):

Am 13 ani, nu am card de credit ca sa cumpar minceraft de pe magazin play.

| Alex1510 a răspuns (pentru RareşTPUro):

Nu stiu cum sa cumpar jocuri de pe magazin play, daca stiam o faceam demult.

| Alex1510 a răspuns:

Nu imi iau S5 inainte de 15 februarie dar cand il iau dau Funda la cel/cea care m-a ajutat. ps. sa fie FARA VIRUSI!

| RahheBlue a răspuns:

Mobogenia, Aptoide, Mob.org.Bafta!