| tr3ig a întrebat:

o intrebare pe care o sa o pun la mai multe categorii! sper sa pot

pentru cei care aveti iphone, am o mica problema, pana acum 2 luni puteam sa descarc de pe appstore tot ce era gratis si imi apareau cele care erau gratis si cele care erau cu bani, acum imi apar toate ca si cand ar fi gratis si cand dau sa descarc imi zice ca trebuie sa introduc contul de plata stiti cumva care este problema?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil, serviciul /aplicatia dorita de tine nu este chiar gratis...
Verifica mai atent!

| tr3ig explică (pentru Bula):

Pai inainte imi apareau cele care erau gratis doar sa le descarc si cele cu plata imi aparea cat costa si daca doream sa o descarca dadeam pe suma plateam si se descarca, ori acum nu imi apare decat sa descarc nu imi mai apare suma la nici o aplicatie!

| Florin123321 a răspuns:

Eu as zice sa-ti faci alt cont happy

Bula
| Bula a răspuns (pentru tr3ig):

Uite-te mai atent, undeva trebuie sa fie mentionat si pretul.