| adyje a întrebat:

Program detectat drivere, daca nu am driver-ul la placa de retea si nu ma pot conecta la internet ce fac? Ziceti-mi si mie un program de detectat driverul, fara net si sa pot sa il caut dupa aceea pe alt pc. Si mai ziceti-mi si niste site-uri sa le downloadez.

PStonguerogramul sa fie pentru windows xp sp3 32bit
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| slowbeat a răspuns:

Mergi la butonul de start, la RUN si scrie : dxdiag si mergi la display.si acolo iti zice ce placa video ai. Daca nu afli., instaleaza programul asta si vezi acolo cum se cheama placa. http://www.piriform.com/speccy. Dupa cauti driverul pe internet.

| Jipa95 a răspuns:

Cauta ma nenicule denumirea placii tale de baza, intra pe site-ul producatorului si descarca driverul de retea de acolo. Daca nu sti cum se numeste placa ta de baza pune Speccy pe un stick si programul acela iti spune denumirea componentelor tale.

| K0sti a răspuns:

Driverele le gasesti la producatorul placii de baza. Nu-ti trebuie niciun program!

| LDCCristi a răspuns:

Driver scape! E free bun si util.