| Butoiash a întrebat:

Salut, recent a incept routerul sa nu imi mai mearga. Am internet de la digi de 300mbps, ei mi-au dat doua chestii "fifth receiver" si un convertor de fibra optica din care am un cablu de il conectam la wi fi.Device-urile mi se conecteaza la router dar nu am internet insa cand bag acel cablu din router in laptop merge perfect. Ce ar putea avea? Am router TP LINK WR740N

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da telefon la Digi sa verifice configurarea.
Il pot face de la distanta, probabil fara sa vina la fata locului.

Răspuns utilizator avertizat
Bula
| Bula a răspuns (pentru Butoiash):

Atunci foloseste-l asa, sanatos... tongue

| Adiav a răspuns:

Ai problema cu router-ul. Incearca sa-l reconfigurezi. Sau verifica datele de conectare trecute in routerul de la digi