| Mp28evil28 a întrebat:

Recent cand deschid chrome apar deconectat,ma loggez si dupa ce inchid si redeschid apar delogat iarasi, dar in setari la account sunt logat.Am curatat, reinstalt si oprit extensiile. Mentionez ca problema a aparut dupa ce m-am logat pe alt calculator cu contul de google.

Răspuns Câştigător
| Cja_Radu_1998 a răspuns:

Cred ca te deloghez deoarece contul tau este folosit pe doua calculatoare

1 răspuns:
| Mp28evil28 explică (pentru Cja_Radu_1998):

Da aparent sunt logat pe un pc din internet cafe, nu stiu de ce nu s-a delogat la inchidere ca de obicei.
Acum am am incercat sa ma deconectez dar nu am optiunea asta nu stiu de ce crying(