| AndreixD5262 a întrebat:

Salut, recent m-am certat cu fratele meu pe un subiect absurd si el ca sa se razbune mi-a oprit netul pe telefon si calculator si a zis ca are el o aplicatie pe telefon, asa ca imi puteti da si mie un nume pentru o aplicatie de genul sa i-o fac si eu?

4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Era ceva Wi-Fi Killer sau ceva de genu care bloca toti utilizatorii de pe o conexiune Wi-Fi in afara de cel care intia "atacu" da nu mai stiu cum ii zicea. Se tot juca un coleg cu ea in liceu.

| IoanaFrancesca a răspuns:

Aplicații de genul exista, dar nu cred ca a avut el acces. Poate a spus asta ca să te "potolească" in urma conflictului. Cel mai probabil a scos un cablu de la wireless, ai verificat după ce te-ai certat cu el daca toate sunt puse corect, la loc?

| AndreixD5262 explică (pentru IoanaFrancesca):

Da, am verificat si era la fel

| IoanaFrancesca a răspuns (pentru AndreixD5262):

Tine cont de sfatul celuilalt ce ți a răspuns, eu nu am unul sigur.