| AndreeMunteanu a întrebat:

Ma puteti ajuta cu o aplicatie pentru android asemanatoare cu "Camwow", "Retrica"? dar nu ma refer la nume si nu vreau sa imi raspundeti "Camwow Funny pics" sau ceva de genul big grin. Dau Fundita :*

Răspuns Câştigător
| BlackDarkAngel a răspuns:

Photo Editor, PicSay, Little Photo, Pixlr-o-matic, TouchRetouch Free, AfterFocus, Pixlr Express, Cymera — Camera & Photo Editor, Snapseed, QuickPic si Photo Grid. Atat stiu pentru Android! Succes la editat!

4 răspunsuri:
| Nutemaiholba a răspuns:

Cymera.

| JonD a răspuns:

Instagram

| AndreeMunteanu explică (pentru JonD):

Da, numai ca eu am versiunea android 2.2.2 si probabil din cauza asta nu imi merge, ori trebuie sa mai instalez vreun program ca sa mearga. thinking