| Florinn69 a întrebat:

Salut.Recent mi-am adaugat un al doilea monitor la pc.Si problema mea este ca, cand sunt intr-un joc si dau un click pe monitorul secundar imi baga jocul in bara.Ce pot sa fac ca sa nu mi-l mai bage in bara?

2 răspunsuri:
| FlorinConstantin a răspuns:

Seteaza monitorul pe care te joci ca fiind primul 1 si pe celalalt cu 2, este o diferenta de prioritati intre acestea. Daca asa nu functioneaza incearca sa schimbi sistemul de operare Windows 7, sigur pe acesta il ai pentru ca numai acesta face probleme de genul.

| Florinn69 explică (pentru FlorinConstantin):

Am incercat cum ai spus tu dar tot asa imi face si folosesc windows 10.