| anonim_4396 a întrebat:

S5 (SM-G900F) sau S5 Plus (SM-G901F)? As vrea explicatii pentru fiecare. Funda

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| TheSeventhLion a răspuns:

Daca as fi in locul tau, mi-as lua un Apple. Am avut Samsung de multe ori si am numai probleme. Singurul telefon care a fost cat de cat ok a fost S2. Celelalte mi se stricau repede sau aveam o groaza de probleme si ma duceam de multe ori la service la Samsung pentru a le repara(schimba). Un telefon Apple este mai scump dar este de durata, pe cand un telefon Samsung este mai ieftin dar trebuie schimbat repede.
Oricum, daca as fi sa aleg intre S5 si S5 plus, l-as alege pe cel mai ieftin dintre cele doua. Nu este mare diferenta si ambele fac acelasi lucru.
Sper ca te-am ajutat.

| Dennis56 a răspuns (pentru TheSeventhLion):

Multumesc pentru raspuns dar Apple nu-mi place pentru ca sunt un pic mai scumpe, la performanta este mai slab decat orice telefon (Samsung, LG, HTC) si la aspect.