| downloadjocurionline a întrebat:

Salut, Se mișcă windows 8.1 pro 2013 cam greu si cam ramane blockat de la ce ofi... Am processor Intel core 2 duo E6550 2,33GHz,Ram 2,00GB ( O fi de la ram ca e prea putin daca mai bag 2 o sa mearga mai bine?) și placa video 9800GT 512MB, și e normal sa aive 52 de grade siin jocuri din windows sa stea la 62-70-grade? FUNDA LA CEL MAI BUN RASPUNS

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Mai pune 2gb rami si o sa mearga bine, iar placa video e normal sa ajunga la 70-80 de grade in jocuri, daca depaseste 90 atunci sa-ti faci griji! Bafta!